26 травня 2018    
Пошук
Головна » Архів » Результати засідань РП » 2017 рік
11.04.2017

Ефективність використання коштів медичної субвенції, спрямованих на забезпечення лікування хворих на ниркову недостатність методом гемодіалізу

 

На засіданні 28 березня 2017 р. Рахункова палата розглянула Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів медичної субвенції, спрямованих на забезпечення лікування хворих на ниркову недостатність методом гемодіалізу, який затверджено рішенням Рахункової палати від 28.03.2017 року № 8-4.

Рішення Рахункової палати та Звіт направлено Міністерству охорони здоров'я України, для усунення виявлених порушень і недоліків, як об'єкту контролю.

Надіслані рішення Рахункової палати Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській, Полтавській та Черкаській облдержадміністраціям.

Відомості про результати зазначеного контрольного заходу у формі рішення Рахункової палати направлено Кабінету Міністрів України.

Поінформовано про результати аудиту Верховну Раду України, Міністерство фінансів України, Антимонопольний комітет України та Національну академію медичних наук України.

Реагування на рішення Рахункової палати об'єктом контролю.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України