18 серпня 2017
Головна » Результати засідань Рахункової палати
04.04.2017

Ефективність використання коштів державного бюджету, спрямованих на відновлення і розвиток інфраструктури
Донецької області

На засіданні 21 лютого 2017 р. Рахункова палата розглянула Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих на відновлення і розвиток інфраструктури Донецької області, який затверджено рішенням Рахункової палати від 21.02.2017 року № 5-1.

Рішення Рахункової палати та Звіт направлено Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Донецькій обласній військово-цивільній адміністрації, як об'єктам контролю.

Відомості про результати зазначеного контрольного заходу у формі рішення Рахункової палати направлено Кабінету Міністрів України і Міністерству фінансів України.

Поінформовано про результати аудиту Верховну Раду України та Раду національної безпеки і оборони України.

Матеріали та акт направлено правоохоронним органам.

Реагування на рішення Рахункової палати об'єктами контролю.