26 травня 2018    
Пошук
Головна » Міжнародне співробітництво » Події та зустрічі
31.03.2017

ІІІ засідання робочої групи EUROSAI з аудиту коштів,
виділених на попередження та ліквідацію наслідків катастроф

 

У четвер, 30 березня, у м. Рим, Італійська Республіка, розпочалося ІІІ засідання робочої групи Європейської організації вищих органів фінансового контролю (EUROSAI) з аудиту коштів, виділених на попередження та ліквідацію наслідків катастроф.

Засідання проводиться у Римі під головуванням Рахункової палати України та за сприяння аудиторського суду Італійської Республіки, у ньому беруть участь представники 15 вищих органів фінансового контролю.

 

Учасники ІІІ засідання робочої групи EUROSAI з аудиту коштів,
виділених на попередження та ліквідацію наслідків катастроф

 

Відкрили семінар вітальними словами президент Аудиторського суду Італійської Республіки Артуро Мартуччі ді Скарфіцци та тимчасово виконуючий повноваження голови Рахункової палати України Олександр Яременко.

У перший день засідання відбувся семінар на тему: «Можливості аудитів ефективності в оцінці діяльності з питань попередження і ліквідації наслідків катастроф», під час якого представники вищих органів фінансового контролю (ВОФК) поділилися досвідом та проблемами здійснення аудиту ефективності діяльності з забезпечення готовності до стихійних лих. Аудитори Рахункової палати України провели презентацію щодо визначення можливих питань для аудитів ефективності у сфері попередження і ліквідації наслідків катастроф відповідно до стандартів INTOSAI.

Під час пленарної сесії першого для засідання було розглянуто та схвалено Звіт про діяльність робочої групи за 2015-2017 роки, розглянуто проект Стратегічного плану діяльності робочої групи на 2017-2020 роки, презентовано проект резолюції Конгресу EUROSAI про продовження мандата групи на наступний трирічний період. Учасники обмінялися досвідом з питань кращої практики проведення аудитів у сфері попередження та ліквідації наслідків катастроф та методичними напрацюваннями у цій сфері.

Рахункова палата України також презентувала результати міжнародного аудиту захисту від забруднень басейну річки Буг, здійсненого ВОФК України, Республіки Білорусь та Республіки Польща. Після цього голови делегацій ВОФК - учасників міжнародного аудиту підписали спільний звіт.

Підписання спільного звіту про результати міжнародного аудиту
захисту від забруднень басейну річки Буг
(зліва направо - Президент Вищого аудиторського офісу Польщі Кшиштоф Квятковські,
Т.в.п. Голови Рахункової палати України Олександр Яременко)

 

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України