26 травня 2018    
Пошук
Головна » Архів » Офіційні повідомлення » 2017 рік
30.03.2017

Відбулося чергове засідання Рахункової палати

 

28 березня 2017 року відбулося чергове засідання Рахункової палати, на якому були розглянуті результати проведених заходів державного зовнішнього контролю (аудитів).

 

 

На порядок денний засідання Рахункової палати були винесені звіти:

«Про результати аудиту ефективності використання Адміністрацією Державної прикордонної служби України бюджетних коштів на заходи з інженерно-технічного облаштування кордону», доповідач член Рахункової палати Невідомий В.І.

«Про результати аудиту ефективності використання Адміністрацією Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації бюджетних коштів на реалізацію у 2016 році Стратегії кібербезпеки України, доповідач член Рахункової палати Заремба І.М.

«Про результати аудиту ефективності використання коштів резервного фонду державного бюджету в 2016 році», доповідач член Рахункової палати Пилипенко В.П. Запрошені на розгляд питання - заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Бровченко Ю.П., заступник Міністра соціальної політики України Шамбір М.І.

 

Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Бровченко Ю.П.

 

Заступник Міністра соціальної політики України Шамбір М.І.

 

«Про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на загальне керівництво та управління у сфері інфраструктури», доповідач член Рахункової палати Невідомий В.І.. Запрошені на розгляд питання - заступник Міністра інфраструктури України Лавренюк Ю.Ф.

 

Заступник Міністра інфраструктури України Лавренюк Ю.Ф.

 

«Про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету Державним сховищем дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння України», доповідач член Рахункової палати Пилипенко В.П.. Запрошені на розгляд питання - директор державної установи «Державне сховище дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння України» Назимок М.М.

 

Директор державної установи «Державне сховище дорогоцінних металів
і дорогоцінного каміння України» Назимок М.М.

 

«Про результати аудиту ефективності виконання повноважень органами державної влади в частині контролю за повнотою та своєчасністю надходжень збору на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження», доповідач член Рахункової палати Невідомий В.І.. Запрошені на розгляд питання - Перший заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Карп Г.В., заступник директора департаменту ядерної енергетики та промислового комплексу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України Кульчицька С.В., заступник директора департаменту податків і зборів з юридичних осіб Державної фіскальної служби України Вітенко О.М.

 

Перший заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Карп Г.В.

 

Звіт Рахункової палати за 2016 рік, доповідач Т.в.п. Голови Рахункової палати Яременко О.С.

Звіти та рішення про результати проведення контрольно-аналітичних заходів будуть розміщені на веб-порталі Рахункової палати. 

 

 

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України