26 червня 2017
Головна » Оголошення, анонси
22.03.2017

Інформація про результати конкурсу на зайняття вакантних посад

Відповідно до частини другої статті 28 Закону України «Про державну службу» та пункту 59 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246, Рахункова палата надає інформацію про результати конкурсу на зайняття вакантних посад, проведеного відповідно до наказу Рахункової палати від 16.02.2017 № 37-к «Про оголошення конкурсу на вакантні посади державної служби»:

Найменування посади

Кандидат

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1

Заступник начальника відділу методології аудиту, стандартів діяльності Рахункової палати та аналізу якості контрольно-аналітичних заходів управління стратегічного розвитку, аналітики та стандартів

ШЕВЧЕНКО
Наталія Миколаївна

20,8

2

Заступник начальника відділу з питань виконання державного бюджету, промисловості та аграрної політики територіального управління Рахункової палати по Харківській, Сумській та Полтавській областях (у м. Харків)

ОЛЬХОВСЬКА
Світлана Василівна

21,2

СВЄТЛОВА
Тетяна Валеріївна

18,4

другий за результатами конкурсу кандидат

3

Головний спеціаліст відділу з питань міжбюджетних відносин департаменту з питань використання коштів державного бюджету в регіонах

ШИШКО
Олександр Валерійович

11,0

4

Головний спеціаліст відділу стратегії інституційного розвитку Рахункової палати управління стратегічного розвитку, аналітики та стандартів

ЛЕВОН
Світлана Борисівна

11,0

5

Головний спеціаліст відділу з питань виконання державного бюджету, промисловості та аграрної політики територіального управління Рахункової палати по Харківській, Сумській та Полтавській областях (у м. Харків)

ТРИСТАН
Антон Вікторович

10,2

6

Головний спеціаліст відділу з питань соціальної політики, гуманітарної сфери та міжбюджетних трансфертів територіального управління Рахункової палати по Харківській, Сумській та Полтавській областях (у м. Харків)

ЯЇЦЬКА
Тетяна Ігорівна

10,5

7

Провідний спеціаліст відділу з питань боргових та кредитних операцій департаменту з питань державного боргу, міжнародної діяльності та фінансових установ

ЛИСАК
Алла Петрівна

7,9

переможець конкурсу

Конкурсною комісією не визначено переможців на зайняття вакантних посад начальника відділу транспортних систем управління розвитку інфраструктури, головного спеціаліста відділу з питань виконання державного бюджету, промисловості та аграрної політики територіального управління Рахункової палати по м. Києву, Київській, Черкаській та Чернігівській областях (у м. Київ).

На зайняття вакантної посади провідного спеціаліста відділу забезпечення контрольної департаменту з питань правового забезпечення кандидати були відсутні.