26 травня 2018    
Пошук
Головна » Архів » Офіційні повідомлення » 2017 рік
21.03.2017

Відбулося планове засідання Рахункової палати

 

21 березня 2017 року відбулося засідання Рахункової палати, на якому були розглянуті результати проведених заходів державного зовнішнього контролю (аудитів).

 На порядку денному засідання Рахункової палати були розглянуті такі звіти:

«Про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів, виділених Службі зовнішньої розвідки України у ІІ півріччі 2013 року та у 2014-2016 роках», доповідач член Рахункової палати Невідомий В.І., запрошені на розгляд питання - Разінков І.П., в.о. Голови Служби зовнішньої розвідки України, та його заступник - Лісовий К.В.

«Про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих на надання державної підтримки агропромислового комплексу», доповідач член Рахункової палати Пилипенко В.П., запрошені на розгляд питання - заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ковальова О.В. та директор департаменту фінансово-кредитної політики цього ж міністерства - Ахіджанов Б.Р.

DSC_0004

Ковальова О.В.

«Про результати аудиту ефективності використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за принципом «гроші ходять за дитиною». Доповідачем був член Рахункової палати Невідомий В.І., запрошеним - директор департаменту захисту прав дітей та усиновлення Міністра соціальної політики України Колбаса Р.С.

DSC_0010

Колбаса Р.С.

«Про результати аудиту фінансової звітності за 2015 та 2016 роки проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», що підтримується позикою Міжнародного банку реконструкції та розвитку», доповідач член Рахункової палати Пилипенко В.П., запрошені на розгляд - директор департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України Музиченко В.В. та консультант з питань впровадження проекту Світового банку «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» та координації заходів щодо удосконалення державної соціальної допомоги Лазебна М.В.

DSC_0012

Музиченко В.В.

На засіданні також було розглянуто депутатське звернення народного депутата України Кишкаря П.М., про яке доповів член Рахункової палати Самусь Г.Ю.

Звіти та рішення про результати проведення контрольно-аналітичних заходів будуть розміщені на веб-порталі Рахункової палати.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України