22 червня 2018    
Пошук
Головна » Архів » Події та зустрічі » 2016 рік
23.12.2016

Делегація Рахункової палати взяла участь у форумі
ВОФК країн - партнерів зовнішньополітичної ініціативи ЄС
«Східне партнерство»

 

Делегація Рахункової палати на чолі з тимчасово виконуючим повноваження Голови О.С. Яременком взяла участь у форумі вищих органів фінансового контролю країн - партнерів зовнішньополітичної ініціативи ЄС «Східне партнерство», організованому 14-15 грудня 2016 року Державним контролем Латвійської Республіки в м. Рига. У форумі також взяли участь делегації ВОФК Грузії, Молдови та Швеції.

 

Учасники форуму ВОФК країн - партнерів зовнішньополітичної
ініціативи ЄС «Східне партнерство»
(14-15 грудня 2016 року, м. Рига, Латвійська Республіка)

 

Під час форуму відбулися плідні дискусії, зокрема, щодо цілей «Східного партнерства», можливої підтримки вищих органів фінансового контролю країн «Східного партнерства» з питань застосування Міжнародних стандартів вищих органів фінансового контролю, а також щодо очікувань суспільства від ВОФК та стратегічних ініціатив, які потрібно застосовувати, щоб ВОФК залишалися актуальними для своїх громадян.

Учасники форуму зустрілися з Головою парламентської Комісії публічних витрат та ревізій Андрісом Берзиньшем та її членами і взяли участь у засіданні цієї Комісії з розгляду Звіту Державного контролю Латвійської Республіки з питань управління нерухомим майном в системі охорони здоров'я. Плідною та інформативною була зустріч з Міністром закордонних справ Латвійської Республіки Едгаром Рінкевічем.

Голови делегацій ВОФК були запрошені на зустріч з Президентом Латвійської Республіки паном Раймондом Вейонісом. Голова делегації Рахункової палати України О.С. Яременко презентував діяльність нашої інституції та висловив подяку пану Вейонісу за підтримку нашої держави у зовнішньополітичному аспекті та просуванні України на шляху реформ.

 

На фото зліва направо - член Рахункової палати Молдови пані Марина Коваль,
заступник Генерального аудитора Національного аудиторського офісу Швеції
пан Магнус Ліндел, Державний контролер Латвійської Республіки
пані Еліта Круміня, Президент Латвійської Республіки пан Раймонд Вейоніс,
т.в.п. Голови Рахункової палати України пан Олександр Яременко,
заступник Генерального аудитора Державного аудиторського офісу Грузії
пан Деві Векхвадзе, радник Державного контролера Латвійської Республіки
по стратегічним питанням пані Маріта Салграве
(15 грудня 2016 року, м. Рига, Латвійська Республіка).

 

Безпосереднім результатом форуму для української сторони стало обговорення та визначення шляхів подальшого розвитку співпраці Рахункової палати як в рамках «Східного партнерства», так і з Державним контролем Латвійської Республіки. Зокрема, українська та латвійська сторони домовилися про співпрацю з питань проведення внутрішнього та зовнішнього оцінювання ефективності діяльності нашої інституції та активізацію участі Державного контролю Латвійської Республіки в діяльності Робочої групи EUROSAI з аудиту коштів, виділених на попередження та ліквідацію наслідків катастроф, яку очолює Рахункова палата, а також визначили шляхи обміну досвідом та напрацюваннями з питань взаємодії з правоохоронними органами.

Довідково: Східне партнерство» - спільна політична ініціатива, запроваджена на Празькому саміті в травні 2009 року. Метою цієї ініціативи є поглиблення й посилення стосунків між Європейським Союзом і його східними сусідами: Азербайджаном, Білоруссю, Вірменією, Грузією, Молдовою і Україною.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України