26 травня 2018    
Пошук
Головна » Архів » Події та зустрічі » 2016 рік
16.11.2016

Експерти з Латвії поділилися досвідом проведення
аудитів ефективності

 

8-10 листопада в Рахунковій палаті відбувся практичний семінар з аудиту ефективності для українських аудиторів за участю експертів Державного контролю Латвійської Республіки в рамках проекту підтримки ВОФК країн-партнерів зовнішньополітичної ініціативи ЄС «Східне партнерство» та на виконання домовленостей, досягнутих під час візиту 7 жовтня 2016 року Державного контролера Латвійської Республіки Еліти Круміньї в Україну.

Семінар відкрив Голова Рахункової палати Р.М. Магута. Очільник інституції наголосив на важливості спільного навчання і плідного спілкування аудиторів двох країн для подальшого поліпшення якості аудитів, процесу імплементації міжнародних стандартів у повсякденну практику проведення контрольно-аналітичних заходів.

 

 

Важливою особливістю семінару було те, що у якості викладачів виступили практикуючі колеги-аудитори. Члени ради Державного контролю Латвійської Республіки Інга Варава та Ілзе Грінхофа поділилися набутками щодо різних аспектів проведення аудиту ефективності, зокрема, стосовно планування, основних етапів здійснення, системи контролю якості. За допомогою електронних носіїв учасникам семінару було представлено сім слайд-презентацій - «Система управління і сприяння якості аудитів», «Планування аудиту ефективності», «Проведення аудиту ефективності», «Аудит ефективності відповідно до INTOSAI», «Планування тем аудиту ефективності у державному секторі», «Здійснення наступного контролю», «Характерні особливості аудиту ефективності (на прикладі Державного контролю Латвійської Республіки)».

 

 

Семінар, у роботі якого взяли участь понад 30 аудиторів Рахункової палати, відбувся у невимушеній, теплій атмосфері з можливістю безпосередніх контактів з викладачами.

 

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України