23 квiтня 2019
Головна » Про Рахункову палату » Структурні підрозділи
Немировський Володимир Лукич

Володимир Лукич Немировський народився 27 липня 1943 року в с. Мала Мочулка Вінницької області.

Закінчив у 1965 році Одеський сільськогосподарський інститут.

З 1965 по 1994 рік працював головним бухгалтером, заступником голови колгоспу та головою в колективних господарствах Одеської області. У 1994 році обраний народним депутатом України, працював секретарем Комітету з питань фінансів і банківської діяльності. Автор (співавтор) понад 10 законів.

24 квітня 1997 року В. Л. Немировський призначений Верховною Радою України на посаду головного контролера Рахункової палати.

Директор департаменту контролю використання коштів цільових бюджетних та державних позабюджетних фондів.

17 червня 2004 року звільнений Верховною Радою України з посади головного контролера Рахункової палати у зв'язку із закінченням терміну повноважень.

Державний службовець 2 рангу.