16 лютого 2019
Головна » Про Рахункову палату » Структурні підрозділи
Першин Володимир Леонідович
15.02.1950 - 06.04.2008

Володимир Леонідович Першин народився 15 лютого 1950 року в місті Луганськ.

У 1972 р. закінчив Ворошиловградський сільськогосподарський інститут.

Рік служив у лавах Радянської армії. 1973-1976 рр. - економіст, старший економіст, в.о. старшого економіста-заступника начальника бюджетного відділу Ворошиловградського обласного фінансового відділу.

1976-1979 рр. - старший контролер-ревізор, начальник відділу ревізій підприємств та господарчих організацій апарату головного контролера-ревізора Міністерства фінансів УРСР по Ворошиловградській області.

З 1979 по 1986 рік працював інструктором-контролером, інструктором Ворошиловградського обкому Компартії України.

1986-1991 - інструктор соціально-економічного відділу ЦК Компартії України.

Потім працював начальником відділу аналізу й прогнозування динаміки цін та забезпечення ціновою інформацією, начальником відділу цін на продукцію паливно-енергетичного комплексу, хімічної, металургійної промисловості та промисловості будівельних матеріалів Міністерства економіки України.

У 1993 році - заступник завідуючого відділом, завідуючий сектором з питань фінансової, податкової і цінової політики, банківської і страхової діяльності економічного відділу Кабінету Міністрів України.

1993-1996 рр. - заступник начальника управління економіки, завідуючий відділом розвитку народного господарства і фінансів, начальник головного управління з питань економічної реформи Кабінету Міністрів України.

Працював на посадах заступника Міністра фінансів України, заступника Міністра Кабінету Міністрів України.

У 2000-2001 рр. - Керівник Головного контрольного управління Адміністрації Президента України, потім - Державний секретар Міністерства економіки України.

2001-2003 рр. - Державний секретар Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України.

2003-2004 рр. - Перший заступник Міністра економіки та з питань європейської інтеграції України, Перший заступник Міністра економіки та з питань європейської інтеграції України - керівник апарату.

17 червня 2004 року В.Л. Першин призначений Верховною Радою України Першим заступником Голови Рахункової палати України.

Державний службовець 1 рангу.

Має почесне звання "Заслужений економіст України" (1998 р.), нагороджений Почесними грамотами Кабінету Міністрів України (2004 р.), Рахункової палати (2005 р.) та Верховної Ради України (2006 р.).

Першин Володимир Леонідович похований на Байковому кладовищі у м.Києві.