16 лютого 2019
Головна » Про Рахункову палату » Структурні підрозділи
Маліков Валерій Васильович

Валерій Васильович Маліков народився 30 березня 1942 року у м. Маріуполі Донецької області.

В 1971 році закінчив економічний факультет Харківського державного університету.

В 1961-1964 рр. служив у Радянській армії, потім працював у громадських організаціях м. Харкова, з 1970 року - на оперативних і керівних посадах в органах Державної безпеки України. З 1991 по 1995 рік - заступник Голови СБУ, Голова СБУ України. Працював радником прем'єр-міністра, головним консультантом Секретаріату Верховної Ради України.

24 квітня 1997 року В. В. Маліков призначений Верховною Радою України на посаду Першого заступника Голови Рахункової палати.

17 червня 2004 року звільнений Верховною Радою України з посади Першого заступника Голови Рахункової палати у зв'язку із закінченням терміну повноважень.

Державний службовець 1 рангу.