23 квiтня 2019
Головна » Архів » Події » 2009 рік
29.12.2009

Держслужбовець - звучить гордо

29 грудня 2009 року в кімнаті протокольних заходів Рахункової палати відбулася приємна і водночас важлива подія, хоча й місцевого масштабу. Двом нашим колегам - Тетяні Валеріївні Мамедовій та Андрію Валентиновичу Мамишеву - вручили Почесні грамоти переможців різних турів щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Власне, прозвучав останній акорд у величній симфонії нагороджень працівників Рахункової палати. Понад 90 фахівців отримали відзнаки різного рівня протягом 2009 року. А це майже четверта частина кадрового складу Рахункової палати. Як зазначив на передноворічних урочистостях керівник установи Валентин Костянтинович Симоненко, «нагороди завжди знаходять тих, хто їх гідний».

Про значимість та відповідальність державної служби говорять доволі багато, проте що це за «хліб» розумієш уже тоді, коли сам стаєш держслужбовцем, коли знаєш, що від твоєї праці, твоїх знань, твого ставлення до своїх обов'язків часто залежить вирішення проблем державного значення. Тож звання «Кращий державний службовець» сприймається як вагома і солідна відзнака. І тому працівники Рахункової палати щиро раді, що в нашій установі є Кращі з великої літери. Загалом у конкурсі цього року взяло участь понад 9 тисяч державних службовців по всій Україні

Другий рік поспіль з урахуванням вимог нормативно-правових актів у нас проводиться конкурс на кращого держслужбовця. Цього року в І турі переможцями визнали двох наших колег. У номінації «Кращий керівник» - А.В. Мамишева, заступника директора департаменту з питань державного боргу, міжнародної діяльності та фінансових установ. У номінації «Кращий спеціаліст» - Т.В. Мамедову, провідного спеціаліста відділу з питань доходів державного бюджету, промисловості та аграрної політики територіального управління по Харківській, Сумській та Полтавській областях. Тоді ж за рішенням Оргкомітету конкурсу Т.В. Мамедову та А.В. Мамишева рекомендували до участі у ІІ турі.

І вони знову перемогли! Обійшовши 32 інших учасників - працівників центральних органів виконавчої та інших державних органів влади країни. За це вони були нагороджені Подякою Голови Рахункової палати та цінними подарунками.І отримали повне право взяти участь у заключному ІІІ турі. У ньому змагалися понад 60 учасників - представників не лише центральних органів виконавчої влади, а й органів місцевого самоврядування. Оргкомітет підбив підсумки 24 грудня, віддавши нашій Тетяні Валеріївні Мамедовій перше місце у номінації «Кращий спеціаліст» в Україні.

Диплом переможця та грошову винагороду в 10 тисяч гривень їй вручив Заступник Голови Рахункової палати О.С. Яременко. Привітали і А.В. Мамишева, який увійшов у п'ятірку найсильніших у номінації Кращий керівник". «Наша інституція цінує свої професійні кадри. Підтримує їх у творчих справах, створює належні умови для роботи. І так буде і надалі», - зазначив Олександр Степанович..

Нових успіхів на державній службі побажав Т.В. Мамедовій та А.В. Мамишеву Секретар Рахункової палати А.П. Юхимчук.

До привітань приєднується і весь колектив нашої установи.