18 лютого 2018    
Пошук
Реєстрація
Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
«Контроль від імені Верховної Ради України за надходженням коштів до Державного бюджету України та їх використанням здійснює Рахункова палата»
Конституція України, стаття 98
Рахункова палата провела аудит "Українського державного центру радіочастот" 15.02.2018
Рахункова палата під головуванням Т.в.п. Голови Рахункової палати О.С. Яременка 13 лютого розглянула Звіт про результати аудиту ефективності використання та розпорядження майном державного підприємства "Український державний центр радіочастот"  детальніше »
Рахункова палата розглянула низку звітів 14.02.2018
13 лютого під головуванням т.в.п. Голови Рахункової палати О.С. Яременка відбулося чергове засідання Рахункової палати, на якому розглянуті результати проведених заходів державного зовнішнього контролю.   детальніше »
Аналіз стану виконання рекомендацій Міжнародного координованого аудиту Чорнобильського фонду "Укриття" 09.02.2018
Рахункова палата провела аналіз стану виконання рекомендацій Міжнародного координованого аудиту Чорнобильського фонду "Укриття"  детальніше »
Ефективність використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання витратних матеріалів для закладів охорони здоров'я та лікарських засобів для інгаляційної анестезії 07.02.2018
Рахункова палата провела аудит ефективності використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання витратних матеріалів для закладів охорони здоров'я та лікарських засобів для інгаляційної анестезії  детальніше »
Представлено нового начальника територіального управління 07.02.2018
6 лютого 2018 року Тимчасово виконуючий повноваження Голови Рахункової палати Олександр Яременко перебував у Харкові з одноденним робочим візитом  детальніше »
Ефективність використання коштів державного бюджету, виділених у 2016 - 2017 роках Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку на державне регулювання ринку цінних паперів 31.01.2018
Рахункова палата провела аудит ефективності використання коштів державного бюджету, виділених у 2016 - 2017 роках Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку на державне регулювання ринку цінних паперів  детальніше »
Рахункова палата виявила недоліки фінансової підтримки інгаляційної анестезії 29.01.2018
23 січня під головуванням т. в. п. Голови Рахункової палати О. С. Яременка відбулося чергове засідання установи, на якому розглянуто Звіт про результати аудиту ефективності використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання витратних матеріалів для закладів охорони здоров'я та лікарських засобів для інгаляційної анестезії. В розгляді питання брав участь заступник Міністра охорони здоров'я України О. В. Лінчевський.  детальніше »
Стан фондового ринку та діяльність Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку потребують суттєвого нормативно-правового вдосконалення 26.01.2018
Рахункова палата під головуванням Т. в. п. Голови Рахункової палати О. С. Яременка розглянула 23 січня 2018 року Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених у 2016-2017 роках Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку на державне регулювання ринку цінних паперів  детальніше »
Чорнобильська АЕС сьогодні: здобутки, перспективи та ризики 25.01.2018
Рахункова палата під головуванням Т. в. п. Голови Рахункової палати О. С. Яременка розглянула 23 січня 2018 року Звіт про результати аналізу стану виконання рекомендацій Міжнародного координованого аудиту Чорнобильського фонду "Укриття"  детальніше »
Пройшло перше в 2018 році засідання Рахункової палати 24.01.2018
23 січня під головуванням т. в. п. Голови Рахункової палати О. С. Яременка відбулося чергове засідання Рахункової палати, на якому розглянуто результати проведених аудитів  детальніше »
Про основні підсумки роботи Комітету з питань бюджету у період сьомої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (вересень 2017 - січень 2018 року) 23.01.2018
Комітет з питань бюджету оприлюднив основні підсумки своєї роботи у період сьомої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (вересень 2017 - січень 2018 року), у яких зазначив, що протягом сьомої сесії відбулося 20 засідань Комітету, на яких було розглянуто 721 питання. У підсумках, зокрема, наголошується на тісній співпраці Комітету з питань бюджету з Рахунковою палатою в частині забезпечення прийняття Верховною Радою України Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік»  детальніше »
Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я про співпрацю з Рахунковою палатою 23.01.2018
У своєму звіті про роботу за вересень 2016 року - грудень 2017 року Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я відзначає, що за звітний період Комітетом заслухано низку питань в порядку контролю, за результатами розгляду яких направлені звернення та матеріали для відповідного реагування органам державної влади, їх посадовим особам  детальніше »
Ефективність управління об'єктами державної власності, належними державі матеріальними та іншими активами у сфері проектування підприємств, що мають фінансові наслідки для державного бюджету 12.01.2018
Рахункова палата провела аудит ефективності управління об'єктами державної власності, належними державі матеріальними та іншими активами у сфері проектування підприємств, що мають фінансові наслідки для державного бюджету  детальніше »
Ефективність використання коштів державного бюджету на наукову і організаційну діяльність президії Національної академії аграрних наук України 12.01.2018
Рахункова палата провела аудит ефективності використання коштів державного бюджету на наукову і організаційну діяльність президії Національної академії аграрних наук України  детальніше »

Офіційні повідомлення
Офіційні повідомлення
Рахункова палата виявила недоліки фінансової підтримки інгаляційної анестезії
Чорнобильська АЕС сьогодні: здобутки, перспективи та ризики
Пройшло перше в 2018 році засідання Рахункової палати
Події та зустрічі
Події та зустрічі
Мандат робочої групи EUROSAI, яку очолює Рахункова палата України, продовжено
Сприяння моніторингу та перевірці виконання Цілей сталого розвитку як один з пріоритетів діяльності Рахункової палати
Делегація Рахункової палати взяла участь у Х Конгресі EUROSAI
Бюлетені
Регулярні звіти про доходи і видатки Державного бюджету України мають бути оприлюднені.
Про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених у 2015-2016 роках та I півріччі 2017 року Міністерству охорони здоров'я України для здійснення державних закупівель із залученням спеціалізованих організацій за бюджетною
Висновки щодо проекту Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік"
Звіти
Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України