23 квiтня 2019    
Пошук
Реєстрація
Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
«Контроль від імені Верховної Ради України за надходженням коштів до Державного бюджету України та їх використанням здійснює Рахункова палата»
Конституція України, стаття 98
Рахункова палата перевіряє ефективність використання коштів державного бюджету у двох міжнародних аеропортах 19.04.2019
Рахункова палата перевіряє ефективність використання коштів державного бюджету та управління державним майном в аеропортах «Бориспіль» та «Львів»  детальніше »
Валерій Пацкан: Державний бюджет на 2020 рік має бути ухвалений ще цим складом парламенту 18.04.2019
Державний бюджет на 2020 рік має бути ухвалений ще цим складом парламенту. Ризики входження країни в новий рік без бюджету мають бути мінімізовані. Про це заявив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан сьогодні під час дискусії у VoxUkraine «Бюджет–2020. Які фіскальні та економічні ризики чекають на кошторис країн в рік подвійних виборів?»  детальніше »
Рахункова палата провела у Держрибагентстві фінансовий аудит за міжнародними стандартами 17.04.2019
Рахункова палата провела фінансовий аудит Державного агентства рибного господарства України, який здійснювався із використанням міжнародних стандартів вищих органів аудиту (ISSAI). Відповідальний за проведення аудиту – член Рахункової палати Віктор Богун.   детальніше »
На ремонт доріг у Дніпропетровській, Хмельницькій і Закарпатській областях впродовж двох років неефективно використано 410,3 млн грн - Рахункова палата 15.04.2019
На будівництво, реконструкцію та ремонт доріг загальнодержавного значення Дніпропетровської, Хмельницької та Закарпатської областей було неефективно витрачено понад 410,3 млн гривень. Причина – несвоєчасне та неповне прийняття управлінських рішень Укравтодором та службами автомобільних доріг цих областей  детальніше »
Ефективність та обґрунтованості застосування податкових пільг з податку на додану вартість за операціями з постачання послуг з охорони здоров'я 11.04.2019
Рахункова палата провела аудит ефективності та обґрунтованості застосування податкових пільг з податку на додану вартість за операціями з постачання послуг з охорони здоров'я  детальніше »
МОЗ і медуніверситети повинні більш ефективно витрачати кошти на підготовку медичних і фармацевтичних кадрів - Рахункова палата 11.04.2019
З набранням чинності нового Закону України "Про вищу освіту" з 06.09.2014 медичним закладам вищої освіти (університетам і академії) надано автономію та самоврядування, зокрема у прийнятті рішень щодо організації освітнього процесу, наукових досліджень, внутрішнього управління, економічної та іншої діяльності, проте належного внутрішнього контролю за використанням коштів державного бюджету та державного майна 7 перевіреними медуніверситетами і академією, як показав аудит, не забезпечено: бюджетні кошти використовуються з порушенням вимог чинного законодавства, непродуктивно, нерезультативно і неекономно  детальніше »
ДФРР у 2017–2018 забезпечив соціальні проекти, але без економічного розвитку регіонів – Звіт Рахункової палати 11.04.2019
Унаслідок недофінансування та неефективного (у т.ч. незаконного) використання коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017–2018 роках не реалізовано у запланований термін 131 та 238 проектів регіонального розвитку із 803 та 806 відповідно, погоджених Мінрегіоном і затверджених Урядом  детальніше »
Валерій Пацкан: У 2018 році на виплату пенсій з єдиного казначейського рахунку запозичили 20,8 млрд гривень 09.04.2019
Невиконання доходів державного бюджету у 2018 році, зокрема, найбільших за обсягом бюджетоутворюючих податків, спричинено, насамперед, недоліками планування. Про це заявив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан під час розгляду Висновків про результати аналізу річного звіту про виконання Державного бюджету України на 2018 рік на засіданні Рахункової палати  детальніше »
Рахункова палата ідентифікувала ризики та їх можливі наслідки при формуванні суддівського корпусу 08.04.2019
Виконання окремих повноважень Вищої ради правосуддя, які є визначальними для забезпечення судової реформи, потребує внесення змін до законодавства, а також унормування внутрішніми документами та управлінськими рішеннями порядків, механізмів, що удосконалюють здійснення повноважень членами ВРП. Такий висновок зроблено аудиторами Рахункової палати за результатами аудиту ефективності використання Вищою радою правосуддя бюджетних коштів на формування суддівського корпусу та контроль за його діяльністю  детальніше »
Рахункова палата продовжує професійне співробітництво з європейськими ВОА у сфері ІТ 05.04.2019
Із збільшенням кількості адміністративних послуг, що надаються органами державної влади в електронному вигляді, зростають і ризики, пов'язані з використанням ІТ. Віруси, кібератаки, збої у роботі – ось далеко не повний перелік ризиків, які можуть призвести до втрати керованості країною, прийняття неправильних управлінських рішень, невчасного надання послуг населенню. Про це заявив член Рахункової палати Ігор Яремчук під час виступу на 13 засіданні робочої групи EUROSAI з інформаційних технологій у Флоріані, Мальта  детальніше »
Оголошення конкурсу на вакантні посади державної служби 05.04.2019
Рахункова палата оголошує з 4 квітня 2019 року конкурс на зайняття вакантних посад державної служби  детальніше »
Валерій Пацкан: Збереження наявних економічних тенденцій створює додаткові ризики виконання доходів держбюджету 05.04.2019
У результаті недонадходження у запланованих обсягах доходів, коштів від державних запозичень, приватизації державного майна і повернення кредитів план надходжень загального фонду державного бюджету не виконано на 35 млрд грн, або 10,8%.  детальніше »
Забезпечення пожежною та іншою спецтехнікою підрозділів ДСНС є недостатнім для належного реагування на пожежі 04.04.2019
Оперативне реагування пожежно-рятувальних підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій на можливі пожежі та інші небезпечні події є ускладненим, зокрема, через неналежне матеріально-технічне забезпечення, недостатню кількість та мінімальну штатну чисельність таких підрозділів. Недостатньо розвинутою в Україні є і система добровільних та місцевих комунальних пожежних команд  детальніше »
Валерій Пацкан: Ми почали розроблення Стратегії Рахункової палати на 2019-2024 роки 04.04.2019
Рахункова палата провела перше засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Рахункової палати на 2019–2024 роки.   детальніше »
Надання "теплих кредитів" не вирішує мети Державної програми енергоефективності - Рахункова палата 03.04.2019
На Державну цільову економічну програму енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2020 роки протягом 2016-2018 років використано з держбюджету понад 2 млрд гривень. Скористалися "теплими кредитами" за цей період 240 тис. позичальників, серед яких майже 86 відс. населення  детальніше »
Надання податкових пільг з ПДВ за операціями з постачання медичних послуг вимагає посилення державного контролю - Рахункова палата 02.04.2019
Протягом 2016–2017 років і 9 місяців 2018 року органи державної влади не забезпечили створення дієвої системи контролю за дотриманням законодавства закладами охорони здоров'я, які користувалися податковими пільгами з податку на додану вартість при постачанні послуг з охорони здоров'я. Як наслідок, є ризики неправомірного застосування платниками податків цих пільг  детальніше »
Тарифна політика у сфері електроенергетики залишається непрозорою та неефективною - Рахункова палата 02.04.2019
Цінова (тарифна) політика у сфері електроенергетики залишається неефективною, непрозорою та не відповідає потребам розвитку усіх підприємств електроенергетичного сектору. Про це йдеться у Звіті про результати аудиту ефективності виконання Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повноважень з держрегулювання діяльності з виробництва, передачі, розподілу і постачання електроенергії  детальніше »
Покращення управління через виконання зовнішнього аудиту - результати функціональної оцінки Рахункової палати в 2018 році 29.03.2019
Валерій Пацкан: Рахункова палата перевірить діяльність ЦВК після виборів 29.03.2019
Рахункова палата перевірить діяльність Центральної виборчої комісії після проведення виборів і Президента України, і народних депутатів України. Про це заявив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан в ефірі UA: Українське Радіо  детальніше »
Оплата праці держслужбовців залишається невмотивованою, а їх кількість щороку зростає – Звіт Рахункової палати 27.03.2019
Система оплати праці працівників органів державного управління, передусім державних службовців, залишається непрозорою і суперечливою, не сприяє належній мотивації до праці та дотриманню визначених чинним законодавством підходів до встановлення умов оплати праці для усіх держслужбовців залежно від займаної посади, рівня кваліфікації, наданих повноважень та відповідальності.  детальніше »
Рахункова палата затвердила Антикорупційну програму на 2019-2021 роки 27.03.2019
Рахункова палата затвердила Звіт за результатами оцінки корупційних ризиків у Рахунковій палаті та Антикорупційну програму на 2019–2021 роки. Відповідні питання були розглянуті під час засідання Рахункової палати  детальніше »
Валерій Пацкан: Публічні кошти повинні витрачатися ефективно, прозоро, в інтересах держави і кожного громадянина 26.03.2019
Наша мета – щоби публічні кошти витрачалися ефективно, прозоро, в інтересах держави і кожного громадянина. Про це заявив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан під час Стратегічного діалогу ЄС–Україна щодо реформи системи управління державними фінансами  детальніше »
50% бюджетних коштів, виділених Міноборони на будівництво (придбання) житла для військовослужбовців, використано неефективно або з порушенням законодавства 25.03.2019
Необхідно законодавчо врегулювати відповідальність за виконання рекомендацій, наданих Рахунковою палатою за результатами проведених аудитів. Про це заявив член Рахункової палати Ігор Яремчук в ефірі ток-шоу «Сім питань про оборону», яке організовано Незалежним антикорупційним комітетом з питань оборони.  детальніше »
Валерій Пацкан: Рахункова палата залучатиме до співпраці вітчизняних та міжнародних експертів 22.03.2019
Рахункова палата і надалі залучатиме до співпраці по конкретних аудитах вітчизняних та міжнародних експертів, щоби звіти були додатково підкріплені доказами, цифрами та незалежною експертизою у тих сферах, де виникає така потреба. Про це заявив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан під час робочої наради з колективом Львівського територіального управління  детальніше »
Валерій Пацкан прозвітував про рік роботи оновленого складу Рахункової палати 21.03.2019
Голова Рахункової палати Валерій Пацкан прозвітував про рік роботи оновленого складу Рахункової палати. У заході також взяли участь Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, Віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко, мер Києва Віталій Кличко, представники Кабінету Міністрів, правоохоронних органів, лідери фракцій та голови парламентських комітетів, народні депутати, представники дипломатичних установ та міжнародних організацій, керівники ВНЗ, колектив Рахункової палати  детальніше »
За критеріями визначення ефективності управління Міноборони отримало оцінку "незадовільно" - Рахункова палата 20.03.2019
Міністерство оборони України як уповноважений орган не забезпечило ефективного управління об'єктами державної власності, переданими в господарське відання державних комерційних підприємств, установ та організацій, що належать до сфери його управління. Про це йдеться у Звіті про результати аудиту ефективності управління об'єктами державної власності та державним майном, закріпленим за державними підприємствами Міністерства оборони України, та використання ними коштів, отриманих на виконання замовлень Міністерства оборони України.  детальніше »

Офіційні повідомлення
Офіційні повідомлення
Рахункова палата перевіряє ефективність використання коштів державного бюджету у двох міжнародних аеропортах
Рахункова палата провела у Держрибагентстві фінансовий аудит за міжнародними стандартами
На ремонт доріг у Дніпропетровській, Хмельницькій і Закарпатській областях впродовж двох років неефективно використано 410,3 млн грн - Рахункова палата
Події та зустрічі
Події та зустрічі
Рахункова палата продовжує професійне співробітництво з європейськими ВОА у сфері ІТ
Рахункова палата пропонує вищим органам аудиту країн-учасниць Базельської конвенції провести спільний міжнародний аудит щодо стану поводження з небезпечними відходами
Стратегія подолання бідності має базуватися на трудовій, а не на соціально-дотаційній основі - Рахункова палата
Бюлетені
Регулярні звіти про доходи і видатки Державного бюджету України мають бути оприлюднені.
Про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених у 2015-2016 роках та I півріччі 2017 року Міністерству охорони здоров'я України для здійснення державних закупівель із залученням спеціалізованих організацій за бюджетною
Висновки щодо проекту Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік"
Звіти
Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України